O NÁS

Vítejte na stránkách naší urologické ambulance.

Jsme tým ambulantních specialistek s mnohaletou praxí v oboru urologie (ambulantní, lůžkovou i
klinickou).

Naším cílem je poskytnout svým klientům akutní i preventivní urologickou péči. Zabezpečit pro ně jak standardní, tak i specializovanou péči (andrologie, onkologické onemocnění, neurogenní urologické onemocnění, …). Díky novému instrumentáriu nabízíme svým klientům širší spektrum urologických
chirurgických a diagnostických výkonů. Pro imobilní (hůře pohyblivé) pacienty s problémem dopravy, ve spolupráci s jejich praktickým lékařem, nabídneme specializovanou urologickou péči ve vlastním sociálním prostředí. Také je u nás možná péče o pacienty po urologických výkonech (převazy rány, péče o pacienty se stomií, o pacienty s močovým katétrem nebo epicystostomií, o pacienty s jinými
derivacemi moče). Rády se postaráme i o pacienty a pacientky s močením v režimu čisté intermitentní
katetrizace.

Lékařky ambulance mají mnohaleté zkušenosti s pacienty s močovou inkontinencí (muži i ženy), také s pacienty s urologickými onkologickými nemociemi. Rády poskytneme odborné konzultace nebo druhý pohled na nemoc, na kterou má každý pacient ze zákona nárok (Zákon 372/2011 Sb., Zákon o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování.)

Akutní péči poskytujeme i bez předchozího telefonického nebo emailového objednání, a to vždy v pondělí, úterý a čtvrtek mezi 8:00 až 13:00 hodinou.

Preventivní nebo kontrolní vyšetření provádíme po předchozím objednání od pondělka do pátku, mimo státní svátky nebo dny pracovního pokoje. Objednání je možné osobně, telefonicky, emailem nebo prostřednictvím on-line formuláře.

kontakty